Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Londonas

Žadą atimanti kelionė į Londoną

Laisvas, atviras, turtingas dėl kultūros ir tradicijų Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jei norite geriau pažinti ir ištyrinėti šį monarchų miestą, garsėjantį nemokamais >>>

Žadą atimanti kelionė į Londoną

Laisvas, atviras, turtingas dėl kultūros ir tradicijų Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jei norite geriau pažinti ir ištyrinėti šį monarchų miestą, garsėjantį nemokamais pasaulinio garso muziejais, karališkais parkais bei didingais architektūros paminklais, čia turėsite atvykti ne kartą.

Top lankytinos vietos Londone

Šiandien mes galime keliauti ten, kur norime, o itin pigūs skrydžiai leidžia rinktis, kaip norime praleisti savo laisvalaikį dar sėkmingiau, pvz., savaitgalis Palangoje ar pažintis su nauja kultūra.

  • Natural History Museum apžiūrėkite rečiausių gyvūnų bei gamtos egzempliorių kolekcijas. Puošnioje gamtos katedroje išvysite Č. Darvino aštuonkojį, mėnulio uolieną, dinozauro, mėlynojo banginio skeletus.
  • Didžiausiame Londone Hyde park’e žmonės plaukioja, iriasi valtimi, jodinėja, skelbia savo tiesas Speaker’s Corner skvere.
  • XIX amžiuje pastatytas pakeliamas Tauerio tiltas yra vienas iš atpažįstamiausių Londono simbolių.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ką ragauti Londone?

Multikultūrinis miestas vaišina įvairiausiais pasaulio skoniais, tačiau viešėdami Londone išsirinkite ir šį tą tradicinio.

  • Populiarų Fish & Chips sudaro žuvis ir skrudintos bulvytės. Darbo klasės pamėgtas patiekalas tapo vienu iš mėgstamiausių visoje šalyje. Sakoma, kad Rock & Sole Plaice užeigoje Fish & Chips – vieni iš geriausių.
  • Paprastai į English breakfast komplektą įeina keptas kiaušinis, dešrelė ar šoninė, kepti pomidorai, pupelės ir paskrudinta duonelė. Bet skirtingose vietose deriniai skiriasi. >>>