Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Amsterdamas

Amsterdamas – nestandartinis Europos miestas

Amsterdamas – laisvasis Europos miestas. Nyderlandų sostinėje, regis, nėra standartų. Čia platesnis požiūris į visuomenę, daugiau laisvės ir tolerancijos. Amsterdame verda turtingas kultūrinis gyvenimas, įdomu pažinti istorinį paveldą. >>>

Amsterdamas – nestandartinis Europos miestas

Amsterdamas – laisvasis Europos miestas. Nyderlandų sostinėje, regis, nėra standartų. Čia platesnis požiūris į visuomenę, daugiau laisvės ir tolerancijos. Amsterdame verda turtingas kultūrinis gyvenimas, įdomu pažinti istorinį paveldą.

Istoriniai ir kultūriniai Amsterdamo objektai

Pigūs skrydžiai – gera proga apsilankyti Amsterdame! Sužinokite, ką verta aplankyti Nyderlandų Venecijoje. 

  • Rijksmuseum – nacionalinis olandų meno ir istorijos muziejus. Įspūdinga ne tik muziejaus kolekcija, bet ir rūmų pastatas bei aplink esantis parkas.
  • Amsterdamo kanalų sistema suprojektuota XVI–XVII a. Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ji įtraukta dėl to, kad yra hidrotechnikos ir racionalaus miesto išdėstymo šedevras.
  • Anos Frank namas. Antrojo pasaulinio karo metais čia gyveno dienoraštį rašiusi Ana Frank su šeima. Naciams persekiojant žydų tautą, mergaitė neišgyveno, išliko tik jos dienoraštis.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Populiarūs gatvės užkandžiai Amsterdame

Štai ko verta paragauti viešint Amsterdame!

  • Stambios olandiškos bulvytės. Valgomos su kariu, pomidorų padažu, majonezu, svogūnais.
  • Silkė. Šios žuvies galite paragauti net vaikštinėdami miesto centre. Ragaukite silkės sumuštinį ar silkę su raugintais agurkėliais ir svogūnais.
  • Karštieji užkandžiai croquettes. Gruzdintų rutuliukų būna su bulvių košės, sūrio, mėsos, daržovių, žuvies įdaru.

Keliautojai kainomis patenkinti

Pasak keliautojų, Amsterdame nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Papusryčiauti Amsterdame galima už 5 Eur, pietūs vienam asmeniui kainuos apie 10–15 Eur, o kava 2–3 Eur. >>>