Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Stokholmas  Vilnius

Vilnius pateisins visų keliautojų lūkesčius

Vilniuje yra viskas, ko ieško kiekvienas keliautojas. Daili ir savo įvairove stebinanti architektūra, kiekvieną dieną vykstančių kultūrinių, meninių renginių gausa ir kūrybiški žmonės, atskleisiantys jums įdomiausias Vilniaus puses. >>>

Vilnius pateisins visų keliautojų lūkesčius

Vilniuje yra viskas, ko ieško kiekvienas keliautojas. Daili ir savo įvairove stebinanti architektūra, kiekvieną dieną vykstančių kultūrinių, meninių renginių gausa ir kūrybiški žmonės, atskleisiantys jums įdomiausias Vilniaus puses.

Dėmesio vertos vietos Vilniuje

Ieškokite pigių skrydžių – pasinaudokite proga aplankyti Lietuvos sostinę!

Užupis Vilniuje yra tarsi Monmartras Paryžiuje ar Kristianija Kopenhagoje. Meniškiausias miesto rajonas, kuriame akį traukia miniatiūriniai skverai ir tiltai, skulptūros ir įdomios detalės, spalvingais piešiniais papuoštos gatvės, jaukios kavinės.

  • VILNIL yra šiuolaikiškas iliuzijų muziejus, skirtas atradimams ir siurprizams. Įtraukiantis ir galvą pasukti kviečiantis muziejus labiausiai tinka linksmai leisti laiką su draugais.
  • Bernardinų sodas – mėgstama vilniečių ir miesto svečių pasivaikščiojimų vieta, išgražinta 2013 metais atkurtais XIX amžiaus aplinkos elementais.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kur galima skaniai pavalgyti Vilniuje?

Šias vietas lengvai atrasite besisukiodami Vilniaus centre.

  • Forto dvaras supažindins su tradiciniais lietuviškais patiekalais. Šio restorano meniu – bene plačiausias didžkukulių pasirinkimas.
  • Apsilankę Jurgis ir drakonas restorane, įsitikinsite, kad gardžias picas gamina ir Lietuvoje gyvenantys.
  • Po vakarienės ar pietų galvojate apie desertą? Užsukite į Vilniaus gatvėje įsikūrusią kepyklėlę Pinavija. Nustebins ne tik gardūs tortai, pyragaičiai ir keksiukai, bet ir išskirtinai jauki kavinukės atmosfera.

Vilniuje gražu ir pigu

Vilnius laikomas viena iš pigiausių city break krypčių Europoje, į kurią vilioja dar ir pigūs lėktuvų bilietai! Daugybė lankytinų vietų Vilniuje nemokamos, nebrangiame restorane patiekalas kainuos vidutiniškai 7 Eur. Kas gali būti geriau smalsiam keliautojui? >>>