Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Palanga  Oslas

Oslas – modernus, žalias, meniškas, kitoks!

Oslas – tai švariausias oras, gamtos ir miesto dermė, skandinaviška architektūra ir tūkstančiai miesto skulptūrų. Norvegijos sostinė – miestas, pateikiantis staigmenų. Ieškokite pigių bilietų ir skriskite tyrinėti įdomiausias šios sostinės puses kartu su draugais! >>>

Oslas – modernus, žalias, meniškas, kitoks!

Oslas – tai švariausias oras, gamtos ir miesto dermė, skandinaviška architektūra ir tūkstančiai miesto skulptūrų. Norvegijos sostinė – miestas, pateikiantis staigmenų. Ieškokite pigių bilietų ir skriskite tyrinėti įdomiausias šios sostinės puses kartu su draugais!

Dėmesio verti lankytini objektai Osle

Šios lankytinos vietos supažindins su Norvegijos istorija ir padės pajusti Skandinavijos dvasią.

  • Akershus pilis ir tvirtovė – viduramžių laikų kompleksas, saugojęs miestą nuo įsibrovėlių. Tai buvę karališkieji rūmai ir kalėjimas. Šiandien čia veikia muziejus, o nuo aukšto statinio atsiveria puiki miesto panorama.
  • Vikingų laivų muziejus (norv. Vikingskipshuset) – interaktyvumu stebinantis muziejus, kuriame išvysite geriausiai pasaulyje išsilaikiusius vikingų laivus, vikingų kapų radinius ir daugiau įdomybių.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Norvegiški skanėstai, kurių turite paragauti

  • Brunost yra rudasis sūris, kuris ragaujamas kaip saldėsis vietoje džemo ar saldžiųjų padažų. Dedamas ant blynų, valgomas su trapučiais, skrudinta duona, vafliais.
  • Lefse būtų galima pavadinti skandinaviška tortilija. Tai yra plona, traški duonelė iš bulvių, kurią mėgstama valgyti su sviestu, cinamonu, cukrumi ar uogiene.
  • Norvegijoje pamėgtas greitojo maisto užkandis – skandinaviško tipo dešrainis. Pølse patiekiami su gausiu garstyčių padažu traškioje bulvių duonelėje. Juo gali būti gardinamas bulvių salotomis, šviežiais grybais.

Sutaupyti galima ir brangiame mieste

Norvegija – viena iš brangiausių šalių pasaulyje, tad kainos Osle gali atrodyti kiek didesnės. Ieškokite pigesnių alternatyvų! Pigesnio maisto restoranuose ar užkandinėse galima pavalgyti už 3–10 Eur. Nakvynės kainos ieškant Airbnb tinklalapyje prasideda nuo 20 Eur. Jei keliaujate į Oslą šiltuoju metų laiku, pasiimkite palapinę, nes Osle pilna gamtos! >>>