Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Oslas  Vilnius

Vilnius – nuostabus ir užburiantis miestas

Vilniaus miestas – vis populiaresnis tarp turistų. Jis gali pasigirti istorine Gedimino pilimi ir kitais garsiais lankytinais objektais. Šiame mieste gyvena kūrybingi ir šiuolaikiški malonūs bei >>>

Vilnius – nuostabus ir užburiantis miestas

Vilniaus miestas – vis populiaresnis tarp turistų. Jis gali pasigirti istorine Gedimino pilimi ir kitais garsiais lankytinais objektais. Šiame mieste gyvena kūrybingi ir šiuolaikiški malonūs bei paslaugūs žmonės.

Ką pamatyti Vilniuje nieko nekainuoja?

Lietuvos sostinė kviečia pamatyti pastatų architektūrą, gražias gatveles ir modernias kavines. Taigi šiame mieste išnaudokite visas galimybes ir nuvykite į vietas, esančias po atviru dangumi!

  • Aplankykite Trijų kryžių paminklą, svarbų simbolį šalies sąmonei.
  • Vilniaus katedrą, kuri, kaip sakoma, atrodo, kaip didingas muziejus.
  • Užupį, dar kitaip vadinamą menininkų „respublika“. Čia jis turi savo himną, konstituciją, prezidentą bei dvi bažnyčias.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kultūros renginiai Vilniuje!

Šis miestas pasižymi ypatinga kultūrinių renginių įvairove. Jei norite per kelionę gauti kiek įmanoma daugiau įspūdžių, į kelionę rekomenduojame vykti pasitikslinus, kada mieste vyks kažkuris iš šių renginių:

  • Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Jis vyksta kovo mėnesį, tai – didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.
  • Kultūros naktis – viena iš laukiamiausių naktų birželio viduryje. Tai – naktis, per kurią galima mėgautis menu, muzika ir aplink vykstančiais išskirtiniais procesais. >>>