Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Oslas  Palanga

Palanga – harmonija sielai ir kūnui

Taigi šis miestas yra puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo kasdienio šurmulio. Jeigu svajojate apie ramų savaitgalį, atpalaiduojančias procedūras ir pasivaikščiojimus gryname ore,  nedvejokite ir rinkitės atostogas čia. Ten, kur jūsų lauks jūros krantas ir gaivūs miškai. >>>

Palanga – harmonija sielai ir kūnui

Taigi šis miestas yra puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo kasdienio šurmulio. Jeigu svajojate apie ramų savaitgalį, atpalaiduojančias procedūras ir pasivaikščiojimus gryname ore,  nedvejokite ir rinkitės atostogas čia. Ten, kur jūsų lauks jūros krantas ir gaivūs miškai.

Žiemos ir vasaros kontrastas

Palanga yra tikrų tikriausia vasaros sostinė, nes visas šurmulys atgyja būtent šį sezoną. Žiemą miestą galima vadinti tikra ramybės oaze, nes ištuštėja gatvės. Žmonės mieliau renkasi poilsį šalia jūros kranto įsikūrusiuose SPA centruose ir sanatorijose. Štai keletas rekomenduojamų poilsio namų:

  • Amber Palace. Čia lankytojus pasitinka ne tik platus masažų, sūkurinių vonių ir kitų procedūrų pasirinkimas, bet ir kambariai su balkonais į jūros krantą.
  • Gradiali. Šis sveikatinimo centras kviečia atpalaiduoti įtemptus raumenis, pasimėgauti įvairiomis fizioterapijos procedūromis, o vakarais mėgautis garinių pirčių malonumais.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Jūros gėrybių karalystė

Tikriems žuvies gurmanams, o gal pavargusiems nuo nuolat lėkštėje matomo mėsos, makaronų ir bulvių derinio Palangos virtuvė yra tikras išsigelbėjimas. Šis žavus kurortinis miestelis kviečia paragauti šviežios žuvies, pagautos tiesiai iš Lietuvos ežerų, patiekalų bei kitų jūros gėrybių. Štai keletas restoranų, pelniusių daugiausiai lankytojų žvaigždučių:

  • Žuvinė – unikalus pavadinimas iškart atskleidžia visą restorano tematiką. Jūrų velnio filė, keptas aštuonkojis ir speciali šefo sriuba. Tikrai verta išbandyti!
  • Restoranas Onorė – stereotipus laužantis Palangos restoranas, siūlantis eksperimentus. Tai yra viešbutyje įsikūręs šeimyninis restoranas. >>>