Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Oslas  Kaunas

Kaunas – vienas didžiausių miestų Lietuvoje

Kaunas – antras didžiausias miestas Lietuvoje. Kaunas yra dviejų didžiausių Lietuvos upių (Nemuno ir Neries) santakoje, šalia Kauno marių. Kaune verta aplankyti ne tik kultūros, meno, bet ir gamtos paminklus. >>>

Kaunas – vienas didžiausių miestų Lietuvoje

Kaunas – antras didžiausias miestas Lietuvoje. Kaunas yra dviejų didžiausių Lietuvos upių (Nemuno ir Neries) santakoje, šalia Kauno marių. Kaune verta aplankyti ne tik kultūros, meno, bet ir gamtos paminklus.

Kaunas – kultūros, istorijos ir gamtos miestas

Aplankykite įdomiausius objektus Kaune:

  • Kauno senamiesčio įžymybės: Vilniaus gatvė, ilgiausia alėja Europoje – Laisvės alėja, Kauno soboras, Kauno rotušė, Šv. Gertrūdos bažnyčia, Kauno pilis, Perkūno namas ir kt.
  • Unikalų Kauno marių tvenkinio kraštovaizdį saugo Kauno marių regioninis parkas. Lankytini objektai šalia Kauno marių: Lietuvos liaudies buities muziejus, Pažaislio vienuolynas.
  • Šalia Nemuno ir Neries upių susijungimo vietos įkurtas Santakos parkas. Tai – itin kauniečių pamėgta žalioji miesto erdvė.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Naktinės pramogos Kaune

Populiariausi barai Kaune:

  • Ypač kauniečių mėgstama vieta – gyvos muzikos klubas Džem'pub. Kas vakarą, išskyrus pirmadienį, čia vyksta įvairios muzikos koncertai, diskotekos, akustiniai vakarai bei karaokės vakarėliai
  • G-LOFT save vadina socialiniu baru. Tai – atmosfera, kurioje svarbiausia bendravimas, linksmybės, muzika ir žmonių šurmulys.
  • Kaune iš viso yra trys RePUBlic barai. RePUBlic – tai skanus maistas, gėrimai ir angliško stiliaus pub’o aplinka.

Kaune pigiau negu Vilniuje

Lėktuvų bilietai į Kauną! Nebrangiame restorane vidutinė pietų kaina Kaune 6 Eur, puodelis kavos kainuoja apie 2 Eur. Viešojo transporto bilietas ir Vilniuje, ir Kaune kainuoja po 1 Eur. >>>