Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Olesiundas

Alesundas – tikras Norvegijos perlas

Alesundas (Olesiundas) yra įsikūręs vakarinėje Norvegijos pakrantėje ir dažnai vadinamas gražiausiu Norvegijos miestu. Žiemos čia palyginti švelnios, tačiau vietovė išties vėjuota. Šis miestas įsikūręs keliose salose, o namai tvarkingai išsirikiavę prie pat vandens. >>>

Alesundas – tikras Norvegijos perlas

Alesundas (Olesiundas) yra įsikūręs vakarinėje Norvegijos pakrantėje ir dažnai vadinamas gražiausiu Norvegijos miestu. Žiemos čia palyginti švelnios, tačiau vietovė išties vėjuota. Šis miestas įsikūręs keliose salose, o namai tvarkingai išsirikiavę prie pat vandens.

Plūduriuojančios jachtos ir žvejų laiveliai sukuria pasakišką vaizdą, taigi skubėkite įsigyti lėktuvų bilietus į šį iliuzijų miestą!

Ką aplankyti?

Iš Alesundo patogu pasiekti gražiausius Norvegijos fjordus. Pavyzdžiui, Geirangerio fjordą, kuris yra nutolęs maždaug 100 km. Taip pat verta aplankyti Alnes švyturį. Prie jo netoliese glaudžiasi vaizdingas žvejų kaimelis. Ką dar verta aplankyti?

  • Aksla kalnas – nuo jo atsiveria stulbinantis miesto vaizdas, o įspūdį sustiprina miestą supančių fjordų bei kalnų panorama.
  • Alesundo senamiestis – įspūdingas miestas ir pripažintas tarp tokių miestų kaip Barselona bei Glazgas. Daugiaspalviai pastatai su dekoruotais bokšteliais bei ornamentais.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ne paslaptis, kad Norvegijos virtuvės karalienė – žuvis. Šviežia lašiša ar kita skaniai parūkyta žuvis – turistų pati mėgiamiausia kaip lauktuvių dovana artimiesiems. Tačiau pačioje Norvegijoje populiarūs ne tik žuvies, bet ir mėsos patiekalai, įvairiausių rūšių desertai. Štai keletas populiariausių receptų, kuriuos dažniausiai siūlo čia gyvenantys žmonės:

  • Jøttkaker – susmulkinta jautiena, patiekiama su padažu, žirneliais ir virtomis bulvėmis.
  • Multekrem – geltonųjų aviečių ir plaktos grietinėlės derinys. Kas galėtų atsisakyti?

Pigūs skrydžiai iš įvairių šalių

Visoje Norvegijoje labai aukštas pragyvenimo lygis. Tvarkinga ir atnaujinta gatvių infrastruktūra, išvystytas viešasis transportas ir kokybiškų studijų galimybės. O geriausia žinia ta, kad lėktuvų bilietai į šią šalį ypač žemomis kainomis. Nepražiopsokite galimybės pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais į Olesiundą! >>>