Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Barselona

Barselona – Katalonijos brangakmenis

Ispanijos Katalonijos regiono sostinė Barselona – didžiausias ir kosmopolitiškiausias regiono miestas, tikra jo pažiba. Savo įspūdinga architektūra ir išskirtine virtuve garsėjantis miestas ne veltui pamėgtas keliautojų. Pigūs skrydžiai į Barseloną – puiki proga aplankyti šį didingą miestą! >>>

Barselona – Katalonijos brangakmenis

Ispanijos Katalonijos regiono sostinė Barselona – didžiausias ir kosmopolitiškiausias regiono miestas, tikra jo pažiba. Savo įspūdinga architektūra ir išskirtine virtuve garsėjantis miestas ne veltui pamėgtas keliautojų. Pigūs skrydžiai į Barseloną – puiki proga aplankyti šį didingą miestą!

Užburiantys Barselonos vaizdai

Kas ten? O kas slepiasi už kampo? Kad ir kur Barselonoje beatsidurtumėte, galite būti tikri, kad turėsite, kur paganyti akis.

  • Pasigrožėkite amą atimančiais miesto ir jūros vaizdais kildami Montjuïc funikulieriumi. Tuo pačiu galėsite ne tik atsikvėpti gamtoje, bet ir apsilankyti ant Montjuïc kalno esančioje pilyje.
  • Be abejo, Barselonos perlas – Sagrada Familia bažnyčia. Tačiau visas aplinkui esantis Poblet rajonas vertas dėmesio. Stulbinantys Gaudi pastatai, keli jaukūs parkai, Barselonos modernaus meno muziejus – viską ir sunku sužiūrėti!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kulinarijos miestas – Barselona

Nors Barselonoje vietų, kur pavalgyti, netrūksta, verta iš anksto pasidomėti dėmesio vertais restoranais ir kavinėmis tam, kad juose tikrai gautumėte tai, ko norite.

  • Norintiems patirti tai, ką reiškia geriausia kulinarinė patirtis Barselonoje, siūloma apsilankyti restorane Uma. Lankytojų liaupses jis renka dėl išskirtinių patiekalų ir itin geros kokybės maisto.
  • Norite pavalgyti taip, lyg būtumėte pakviesti į svečius? Autentišką, naminį vietinį maistą siūlo Comida de Olla – jaukus, nedidelis restoranas, mėgstamas tiek vietinių, tiek turistų.
  • Katalonijos virtuvei išbandyti rekomenduojamas restoranas Nou Celler. Tai – tradiciniams Katalonijos patiekalams pasišventusi vieta.

Barselonos miesto pasas

Norintiems praleisti daug laiko Barselonoje ir apsilankyti visuose svarbiausiuose miesto taškuose, ši kortelė – praktiškas ir patogus pasirinkimas. Į pasiūlymą įeina autobusai iš ir į oro uostą, įėjimas į Sagrada Familia bei Guell parką be eilės, įvairios nuolaidos muziejams ir transportui, ir dar daugiau!

Kaunas – intriguojančių detalių miestas

Kiekvieną kartą apsilankę antrame pagal dydį Lietuvos mieste, galite būti tikri, kad pamatysite kažką naujo. Naujais akcentais besipuošiančios miesto gatvės laukia lankytojų – tad įsigykite lėktuvo bilietus į Kauną ir atraskite naujas įdomybes! >>>