Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Dublinas  Vilnius

Vilnius – žavinga Lietuvos sostinė

Savo siaurų senamiesčio gatvelių žavesiu ir žalia, gamtos pilna aplinka viliojantis Vilnius – puiki vieta praleisti savaitgalį ar kelias dienas. Čia rasite nuostabias, išskirtines vietas, daug renginių ir pramogų bei idealią aplinką poilsiui. >>>

Vilnius – žavinga Lietuvos sostinė

Savo siaurų senamiesčio gatvelių žavesiu ir žalia, gamtos pilna aplinka viliojantis Vilnius – puiki vieta praleisti savaitgalį ar kelias dienas. Čia rasite nuostabias, išskirtines vietas, daug renginių ir pramogų bei idealią aplinką poilsiui.

Parsivežkite prisiminimų iš Vilniaus

Keliaujant į Vilnių, verta su savimi pasiimti fotoaparatą arba pasirūpinti, kad telefonas būtų pilnai įkrautas. Čia galima padaryti tūkstančius nuostabių nuotraukų. Štai kelios vietos, kurias norėsite dar ilgai prisiminti:

  • Trijų Kryžių kalnas. Ši vieta labai graži ir svarbi miestui bei suteikia puikius Vilniaus vaizdus. Nuo kalno atsiveria nuostabi Vilniaus ir jo senamiesčio panorama.
  • Bernardinų gatvė bei sodai įtraukia ir išskirtinę Vilniaus architektūrą, ir dalelę jo gamtos. Vakaro saulės nutvieksta gatvė atrodys lyg iš pasakos, o sode čiurlenantis fontanas ir Vilnelė kvies grįžti vėl ir vėl.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Nepraleiskite vasaros renginių Vilniuje

Pigūs skrydžiai į Lietuvos sostinę – puiki priežastis apsilankyti viename iš daugybės garsių Vilniaus renginių!

  • Lietuvos šimtmečio dainų šventė. Kas 4 metus vykstantis dainų ir šokių festivalis šįmet bus ypatingas – šventė skirta modernios Lietuvos valstybės 100 metų sukakčiai paminėti.
  • ArtVilnius – kiekvieną vasarą vykstanti tikra šiuolaikinio meno šventė. Ji yra vienintelė tokio tipo paroda Lietuvoje ir didžiausia Rytų Europoje.
  • Kultūros naktis. Paprastai birželį vykstantis vienos nakties festivalis vėl užtvindys Vilniaus gatves kultūra, menais, pramogomis ir parodomis.

Į miestą sugrįžta dviračiai

Atšilus orams į Vilniaus gatves išriedėjo garsūs oranžiniai dviračiai, kurie tapo puiki priemonė keliauti mieste. Pirmasis kiekvienos kelionės pusvalandis nemokamas, tad jei reikia kur nors nusigauti greitai, rinkitės miesto dviratį!

Nesustojanti Airijos širdis – Dublinas

Kadaise buvęs nedideliu vikingų miesteliu Dublinas užaugo į modernią, ryškią, dinamišką ir menišką Airijos sostinę. Joje telkiasi šalies kultūra, verslas ir žmonės. Tai – miestas, kuriame visi ras ką nors sau. >>>