Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Stokholmas

Stokholmas – unikalumu pasižymintis miestas

Aplankykite vieną iš gražiausių Europos sostinių – Stokholmą. Tai kartu yra ir jūrų uostas, išsiskiriantis vandens kanalais bei žaluma. Šiame mieste gausu garsių muziejų, lankytinų vietų po atviru dangumi ir kitų objektų, kuriuos aplankyti galite įsigiję lėktuvų bilietus! >>>

Stokholmas – unikalumu pasižymintis miestas

Aplankykite vieną iš gražiausių Europos sostinių – Stokholmą. Tai kartu yra ir jūrų uostas, išsiskiriantis vandens kanalais bei žaluma. Šiame mieste gausu garsių muziejų, lankytinų vietų po atviru dangumi ir kitų objektų, kuriuos aplankyti galite įsigiję lėktuvų bilietus!

Ką būtina pamatyti Stokholme?

Kadangi miestas nėra didelis, dauguma objektų yra išsidėstę vienas šalia kito. Taigi rekomenduojame viešąjį transportą iškeisti į pasivaikščiojimą ir aplankyti:

 • Stadshuset – miesto rotušė, kurioje galėsite pakilti į 106 metrų aukščio bokštą ir pasigrožėti puikia panorama.
 • Pietinę Stokholmo dalį – Södermalm. Joje įsikūrė madingiausi restoranai ir barai.
 • ABBA muziejų – jame pamatysite muzikos grupės narių kostiumus ir galėsite įsijausti į jų vaidmenį.

<<<

Magiškas vakaras Stokholme

Stokholmo vakarinis gyvenimas yra smagus ir jaudinantis! Gatves čia pripildo jaunimas, o vandenyje atsispindinčios šviesos kuria ypatingą atmosferą. Restoranų ir barų pasirinkimas Stokholme yra didelis, todėl lengvai rasite, kur praleisti vakarą su kelionės draugais! O tiems, kurie nori pasitikti saulėlydį, rekomenduojame pasivaikščioti Monteliusvägen taku, kuriame atsiveria romantiškiausias vakarinis miesto vaizdas. >>>

Magiškas vakaras Stokholme

Stokholmo vakarinis gyvenimas yra smagus ir jaudinantis! Gatves čia pripildo jaunimas, o vandenyje atsispindinčios šviesos kuria ypatingą atmosferą. Restoranų ir barų pasirinkimas Stokholme yra didelis, todėl lengvai rasite, kur praleisti vakarą su kelionės draugais! O tiems, kurie nori pasitikti saulėlydį, rekomenduojame pasivaikščioti Monteliusvägen taku, kuriame atsiveria romantiškiausias vakarinis miesto vaizdas.

Kaip sutaupyti keliaujant Stokholme?

Viešasis transportas Švedijos sostinėje yra vienas iš brangiausių pasaulyje. Tramvajaus bilieto kainos prasideda nuo 3 Eur. Norėdami sutaupyti įsigykite Stokholmo miesto kortelę, su kuria taip pat galėsite:

 • aplankyti 80 muziejų ir gauti gidą nemokamai;
 • naudotis viešuoju transportu su nuolaida ir kitus privalumus.

Vilnius – miestas, traukiantis savo kultūra!

Vilnius yra labai greitai besivystanti Baltijos šalių sostinė, o jo senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia tikrai rasite, ką pamatyti, todėl rinkitės pigius skrydžius ir keliaukite!

Vilniaus muziejai, kuriuos privalu pamatyti

Lietuvos sostinė turi išskirtinę miesto istoriją. Kviečiame su ja susipažinti pradedant nuo išskirtinių muziejų:  

 • Valdovų rūmai pristatys Vilniaus istoriją ir garsius radinius.
 • Pinigų muziejuje sužinosite pinigų istoriją, bankininkystės raidą ir Lietuvos Respublikos centrinio banko tikslus bei funkcijas.
 • Nacionalinėje dailės galerijoje būsite sužavėti: visų pirma tuo, kad šis pastatas yra vėlyvojo modernizmo Lietuvos architektūros pavyzdys.

Aktyvaus poilsio Vilniuje!

Šiais laikais dažnas turistas nori ne tik daug pamatyti, bet ir išbandyti įvairias veiklas. Taigi vasarą ir rudenį čia galite:

 • atvykti į Vingio parką. Tai yra vilniečių lankomiausias parkas. Jame galite išsinuomoti riedučius arba riedlentę (angl. longboard);
 • išbandyti sparčiai populiarėjantį vandenlenčių sportą Vilniaus vandenlenčių parkuose.

Vilniaus teatrų kultūra

Čia galite pamatyti įvairiausių žanrų spektaklius, kurių kūrėjai yra tiek Lietuvoje, tiek užsienyje garsūs žmonės.

 • Nacionalinis dramos teatras siekia supažindinti su klasika bei Lietuvos dramaturgija.
 • Keistuolių teatras nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros ir kitų žanrų rėmų. Tai – pirmas nepriklausomas profesionalus Lietuvos teatras.

---

<<<