Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Liverpulis

Liverpulis – muzikos ir futbolo miestas

Anglijos čempionų futbolo klubas ir legendinė grupė „The Beatles“ – su kokiu miestu jums visa tai asocijuojasi? Greičiausiai su šiaurės vakarų Anglijoje esančiu Liverpulio miestu! Tačiau į Liverpulį verta keliauti ne vien dėl muzikos ir futbolo. >>>

Liverpulis – muzikos ir futbolo miestas

Anglijos čempionų futbolo klubas ir legendinė grupė „The Beatles“ – su kokiu miestu jums visa tai asocijuojasi? Greičiausiai su šiaurės vakarų Anglijoje esančiu Liverpulio miestu! Tačiau į Liverpulį verta keliauti ne vien dėl muzikos ir futbolo.

Ką aplankyti?

Pigūs skrydžiai į Liverpulį leis jums aplankyti pačias įdomiausias šio miesto vietas.

  • Liverpulio anglikonų katedra – 1904 metais suprojektuota katedra yra didžiausia visoje Didžiojoje Britanijoje ir penkta pagal dydį visame pasaulyje.
  • The Beatles Story – muziejus, skirtas legendinės grupės mylėtojams, visi muziejaus eksponatai yra susiję su bitlais.
  • Pasaulio muziejus – čia galite rasti vieną didžiausių egiptologijos kolekcijų ir netgi tikras Egipto mumijas!

<<<

Ko ragauti?

Išalkote? Užsukę į restoraną paragaukite avienos ir daržovių troškinio – vietiniai jį tiesiog dievina. Desertui rinkitės pudingą su sirupu, rabarbarų pyragą arba duonos ir sviesto pudingą.

Vienas žymiausių britų virtuvės patiekalų – žuvis ir skrudintos bulvytės. Šį patiekalą galite rasti beveik kiekvienoje britų užkandinėje. Kepsnys su kepenimis, trintų bulvių pyragas ar sekmadienio kepsnys yra puikus pasirinkimas kiekvienam išalkusiam. >>>

Ko ragauti?

Išalkote? Užsukę į restoraną paragaukite avienos ir daržovių troškinio – vietiniai jį tiesiog dievina. Desertui rinkitės pudingą su sirupu, rabarbarų pyragą arba duonos ir sviesto pudingą.

Vienas žymiausių britų virtuvės patiekalų – žuvis ir skrudintos bulvytės. Šį patiekalą galite rasti beveik kiekvienoje britų užkandinėje. Kepsnys su kepenimis, trintų bulvių pyragas ar sekmadienio kepsnys yra puikus pasirinkimas kiekvienam išalkusiam.

Muzika gyvena Liverpulyje

Ar žinojote, kad Liverpulis įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip pasaulio muzikos sostinė? Būtent šiame mieste gimė daugiausiai popmuzikos hitų kūrėjų. Jeigu mylite muziką ir norite pajusti, ką reiškia gyventi pačiame muzikaliausiame pasaulio mieste, būtinai apsilankykite Liverpulyje.

Pasiruoškite staigmenoms

Lėktuvų bilietai į Vilnių – idealią vietą savaitgalio ar ilgesnių atostogų prasiblaškymui. Čia laukia jaukios senamiesčio gatvelės, architektūros šedevrai, modernūs muziejai ir dar daugiau. Būkite maloniai nustebinti!

Įdomūs lankytini objektai Vilniuje

  • Pilies gatvė – viena gražiausių ir populiariausių senamiestyje. Eidami Pilies gatve nuo Rotušės aikštės pasigrožėkite virš miesto stovinčia Gedimino pilimi.
  • Smagiai laiką praleiskite moderniame Iliuzijų muziejuje. Apžiūrėdami linksmas ir interaktyvias parodas dar pasidarysite puikių nuotraukų!
  • Be abejonės, įspūdį paliks Šv. Onos bažnyčia – ši raudonų plytų šventovė laikoma liepsnotosios gotikos šedevru.

Nueikite į koncertą

  • Vilniuje nuolatos vyksta įvairūs koncertai. Menų fabrike „Loftas“ dažnai groja jauni ir progresyvūs užsienio bei Lietuvos atlikėjai.
  • Visada verta pasidomėti kas vyksta muzikos klube „Tamsta“. Čia ne tik groja gyva muzika, bet ir rengiami komikų pasirodymai bei pokalbiai su žinomais žmonėmis.
  • Geltonos sofos klube jaukūs koncertai skirti nedidelei auditorijai paprastai vyksta sekmadieniais.

---

<<<