Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Londonas

Žadą atimanti kelionė į Londoną

Laisvas, atviras, turtingas dėl kultūros ir tradicijų Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jei norite geriau pažinti ir ištyrinėti šį monarchų miestą, garsėjantį nemokamais >>>

Žadą atimanti kelionė į Londoną

Laisvas, atviras, turtingas dėl kultūros ir tradicijų Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jei norite geriau pažinti ir ištyrinėti šį monarchų miestą, garsėjantį nemokamais pasaulinio garso muziejais, karališkais parkais bei didingais architektūros paminklais, čia turėsite atvykti ne kartą.

Top lankytinos vietos Londone

Šiandien mes galime keliauti ten, kur norime, o itin pigūs skrydžiai leidžia rinktis, kaip norime praleisti savo laisvalaikį dar sėkmingiau, pvz., savaitgalis Palangoje ar pažintis su nauja kultūra.

 • Natural History Museum apžiūrėkite rečiausių gyvūnų bei gamtos egzempliorių kolekcijas. Puošnioje gamtos katedroje išvysite Č. Darvino aštuonkojį, mėnulio uolieną, dinozauro, mėlynojo banginio skeletus.
 • Didžiausiame Londone Hyde park’e žmonės plaukioja, iriasi valtimi, jodinėja, skelbia savo tiesas Speaker’s Corner skvere.
 • XIX amžiuje pastatytas pakeliamas Tauerio tiltas yra vienas iš atpažįstamiausių Londono simbolių.

<<<

Ką ragauti Londone?

Multikultūrinis miestas vaišina įvairiausiais pasaulio skoniais, tačiau viešėdami Londone išsirinkite ir šį tą tradicinio.

 • Populiarų Fish & Chips sudaro žuvis ir skrudintos bulvytės. Darbo klasės pamėgtas patiekalas tapo vienu iš mėgstamiausių visoje šalyje. Sakoma, kad Rock & Sole Plaice užeigoje Fish & Chips – vieni iš geriausių.
 • Paprastai į English breakfast komplektą įeina keptas kiaušinis, dešrelė ar šoninė, kepti pomidorai, pupelės ir paskrudinta duonelė. Bet skirtingose vietose deriniai skiriasi. >>>

Ką ragauti Londone?

Multikultūrinis miestas vaišina įvairiausiais pasaulio skoniais, tačiau viešėdami Londone išsirinkite ir šį tą tradicinio.

 • Populiarų Fish & Chips sudaro žuvis ir skrudintos bulvytės. Darbo klasės pamėgtas patiekalas tapo vienu iš mėgstamiausių visoje šalyje. Sakoma, kad Rock & Sole Plaice užeigoje Fish & Chips – vieni iš geriausių.
 • Paprastai į English breakfast komplektą įeina keptas kiaušinis, dešrelė ar šoninė, kepti pomidorai, pupelės ir paskrudinta duonelė. Bet skirtingose vietose deriniai skiriasi.

Kelionė į Londoną – kiek pinigų reikės?

Lėktuvų bilietai, planuojant kelionę į Londoną iš anksto, dažnai būna pigesni. Čia taip pat gausu nemokamų lankytinų vietų, o nuomos kaina varijuoja nuo 20 iki 200 € nakčiai. Galima teigti, kad išlaidos yra labai minimalios.

Vilnius – laimingiausias Europos miestas

Eurostat tyrimo duomenimis, iš visų ES valstybių sostinių gyventojų būtent vilniečiai labiausiai džiaugiasi gyvenimu savo mieste. Džiaugtis yra kuo: gražiai sutvarkytos viešosios erdvės, žaliųjų plotų gausa. Vilnius, žydų vadinamas Lietuvos Jeruzale, ypač garsėja dėl UNESCO globojamo senamiesčio.

Vietos, kurias privalu pamatyti Vilniuje

Vilniaus senamiestis yra jaukus, bet kupinas skirtingų architektūros stilių.

 • Verta pamatyti pagrindinėje miesto aikštėje baltuojančią klasicistinę Vilniaus katedrą su varpine, Lietuvos valdovų rūmus ir už jų ant kalvos stovinčią Gedimino pilį.
 • Gotikos šedevras – legendomis apipinta, tarsi iš nėrinių sulipdyta Šv. Onos bažnyčia.
 • Baroko stiliaus perlu laikoma Šv. Petro ir Povilo bažnyčia.
 • Reikšmingiausia ir seniausia senamiestyje Pilies gatvė, kuria patenkama į Rotušės aikštę. Šioje gatvėje ir šiandien vyksta prekyba.

Vilnius vaišina – tradicinės virtuvės šedevrai

Tradicinėje lietuvių virtuvėje populiarūs patiekalų produktai yra bulvės, mėsa, pieno produktai.

 • Tarkuotų bulvių kukuliai su mėsos arba varškės įdaru Lietuvoje vadinami cepelinais. Patiekiamas su spirgučių ir grietinės padažu, turistai šį patiekalą vertina kaip vieną iš riebiausių patiekalų.
 • Šaltibarščiai – šalta sriuba su kefyru, burokėliais, agurkais, svogūnų laiškais, virtu kiaušiniu, patiekiama su virtomis arba keptomis bulvėmis. Irgi itin stebina užsieniečius, ypač dėl savo rožinės spalvos.

Kiek kainuoja gyvenimas Vilniuje?

Vilniaus kainos ypač palankios turistams. Čia išsinuomoti butą Vilniaus centre galite ir už 11–32 € nakčiai. Tradicinių Lietuvos valgių kainos vietinėje kavinėje ar bare nuo 2 iki 10 €. Daugybę lankytinų vietų rasite tiesiog po atviru dangumi, o įėjimai į muziejus kainuoja iki 10 €.

---

<<<