Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Ženeva

Ženeva – kalnų ir vandenų miestas

Keliaujame į Ženevą – antrą didžiausią miestą Šveicarijoje po Ciuricho. Apsuptas Alpių kalnų, šalia milžiniško Ženevos ežero tykiai rymantis miestas turi, ką papasakoti, parodyti ir kuo jus nustebinti. Dairomės lėktuvų bilietų su persėdimu! >>>

Ženeva – kalnų ir vandenų miestas

Keliaujame į Ženevą – antrą didžiausią miestą Šveicarijoje po Ciuricho. Apsuptas Alpių kalnų, šalia milžiniško Ženevos ežero tykiai rymantis miestas turi, ką papasakoti, parodyti ir kuo jus nustebinti. Dairomės lėktuvų bilietų su persėdimu!

Ženevos įdomybės

 • Ženevos senamiestis (pranc. Vieille Ville) įsikūręs 25 m aukščiau jūros lygio. Grand Rue gatvėje, 40 numeriu pažymėtame name, gimė Žanas Žakas Ruso. Šv. Petro katedroje pamokslavo pats Žanas Kalvinas.
 • Quartier des Grottes kvartale išvysite pasakų vaizdą: dailių ornamentų ir įdomios architektūros išmarginti namai, spalvingos skulptūros.
 • Ženevos simboliu laikomo Jet d‘Eau fontano ieškoti neprireiks. Į 140 m aukštį šaunantį vandens stulpą galima išvysti net ir iš lėktuvo.

<<<

Šveicariško maisto įmantrybės

Šveicarijos virtuvėje juntama ryški Vokietijos, Prancūzijos ir šiaurės Italijos kulinarijos įtaka.

 • Raclette – lydytas sūris, kuriam pritaria virtos bulvės, marinuoti agurkėliai, svogūnai, džiovinta mėsa.
 • Älplermagronengratin’o tipo patiekalas su bulvėmis, makaronais, sūriu, grietine, svogūnais ir, svarbiausia, troškintais obuoliais.
 • Birchermüesli puikiai tiks šveicariškiems pusryčiams. Tai yra avižiniai dribsniai, pagardinti citrinų sultimis, sutirštintu pienu, tarkuotais obuoliais, lazdyno riešutais arba migdolais. >>>

Šveicariško maisto įmantrybės

Šveicarijos virtuvėje juntama ryški Vokietijos, Prancūzijos ir šiaurės Italijos kulinarijos įtaka.

 • Raclette – lydytas sūris, kuriam pritaria virtos bulvės, marinuoti agurkėliai, svogūnai, džiovinta mėsa.
 • Älplermagronengratin’o tipo patiekalas su bulvėmis, makaronais, sūriu, grietine, svogūnais ir, svarbiausia, troškintais obuoliais.
 • Birchermüesli puikiai tiks šveicariškiems pusryčiams. Tai yra avižiniai dribsniai, pagardinti citrinų sultimis, sutirštintu pienu, tarkuotais obuoliais, lazdyno riešutais arba migdolais.

Viena brangu, kita – nemokamai

Ženevoje yra gana brangu. Nebrangiame restorane patiekalas kainuos iki 20 Eur, kapučino kavos puodelis – apie 3,45 Eur. Tačiau puiku tai, kad apsistojus viešbutyje ar netgi stovyklavietėje kiekvienam nemokamai išduodama transporto kortelė, su kuria keliauti viešuoju transportu nieko nekainuos!

Įkvėpkite Vilniaus grožio

Įsitikinkite, kad Vilnius – meniškiausias Lietuvos miestas kartu su draugais ir pigiais skrydžiais! Pasivaikščiokite Vilniaus senamiesčio gatvių labirintu, sutikite įdomius žmones. Apžiūrėkite šedevrais laikomų bažnyčių eksterjerus ir interjerus, pasimėgaukite gardžiu maistu atsitiktinai atrastoje kavinėje.

Vilniaus neįmanoma neįsimylėti

Susižavėti Vilniaus miestu taip paprasta!

 • Vaikštinėdami šiame mieste atkreipkite dėmesį į jo detales: raskite Stebuklų plytelę Katedros aikštėje, apžiūrėkite skulptūras po Neries upės tiltais. Perskaitykite Užupio konstituciją Paupio gatvėje, apžiūrėkite Literatų gatvę.
 • Pasigėrėkite Vilniumi iš aukštai: užkopkite į Trijų Kryžių kalną, pakilkite į televizijos bokštą, Katedros varpinę, Šv. Jonų bažnyčią, pasivaikščiokite Bastėjos kalno viršuje.
 • Aplankykite įdomiausius Vilniaus muziejus: tyrinėkite Lietuvos nacionalinį muziejų, juokitės Iliuzijų muziejuje.

Ką veikti vakare?

 • Romantišką ir gražią it pasaka atmosferą yra sukūrusi kepyklėlė Pinavija. Ragaukite skaniausius tortus, saldžius raguolius su uogienių įdarais, gurkšnokite kvapnios kavos.
 • Jei norėtumėte vakarą praleisti triukšmingiau, užeikite į legendinius Alaus namus šalia Baltojo tilto. Paragaukite populiariausio Varniukų alaus arba gardžiausios giros mieste. Beje, čia dažnai vyksta roko muzikos koncertai.
 • Jei norite aplankyti kultūrinį renginį, pasidomėkite, koks spektaklis ar koncertas vyksta Menų spaustuvėje arba menų fabrike Loftas.

---

<<<