Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Kelnas

Vokietijos valgiai

Vokiečiai mėgsta riebiai ir sočiai pavalgyti bei skaniais valgiais vaišinti svečius, tad Kelno lankytojai alkani tikrai neliks. Vienas iš tipiškiausių vokiečių patiekalų – karka su žirneliais ir raugintais kopūstais, o jei mėgstate ne tokį sunkų maistą, būtinai paragaukite tradicinio obuolių ir bulvių žlėgtainio. >>>

Vokietijos valgiai

Vokiečiai mėgsta riebiai ir sočiai pavalgyti bei skaniais valgiais vaišinti svečius, tad Kelno lankytojai alkani tikrai neliks. Vienas iš tipiškiausių vokiečių patiekalų – karka su žirneliais ir raugintais kopūstais, o jei mėgstate ne tokį sunkų maistą, būtinai paragaukite tradicinio obuolių ir bulvių žlėgtainio.

Kainos Kelne

Muziejų bilietų kainos Kelne svyruoja nuo 3 Eur iki 9 Eur, vakarienė restorane atsieis apie 15–20 Eur, o tradicinių vokiškų gėrimų galėsite paskanauti už maždaug 3 Eur. Lėktuvų bilietų į Kelną kainos prasideda nuo 20 Eur.

<<<

Gal savaitgalį – į Rygą?

Ryga – Latvijos sostinė ir didžiausias Baltijos valstybių miestas, kuriame gyvena apie 705 000 gyventojų. Šis miestas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, tad išsiilgę turiningos ir naujų kultūrinių atradimų kupinos kelionės turėtų būtinai aplankyti šį Baltijos perlą.

Rygos senamiestis yra tarsi atgaiva architektūra besidominčių turistų akims – vaikštant šio miesto gatvėmis galima ne tik grožėtis įvairiais pastatais ir kitais kultūriniais paminklais, bet ir pamatyti, kaip per šimtmečius keitėsi Rygos veidas. Bene ryškiausias ir labiausiai Rygą iš kitų Baltijos miestų skiriantis architektūros stilius – Art Nouveau – pasižymi abstrakčiomis formomis ir puošniais ornamentais, tokiais kaip įvairūs augalai, mitiniai personažai ir gyvūnai. Šio stiliaus pastatai sudaro net 40 proc. centrinės Rygos architektūros, todėl lankytojai čia neabejotinai patirs didžiulį estetinį malonumą. >>>

Gal savaitgalį – į Rygą?

Ryga – Latvijos sostinė ir didžiausias Baltijos valstybių miestas, kuriame gyvena apie 705 000 gyventojų. Šis miestas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, tad išsiilgę turiningos ir naujų kultūrinių atradimų kupinos kelionės turėtų būtinai aplankyti šį Baltijos perlą.

Rygos senamiestis yra tarsi atgaiva architektūra besidominčių turistų akims – vaikštant šio miesto gatvėmis galima ne tik grožėtis įvairiais pastatais ir kitais kultūriniais paminklais, bet ir pamatyti, kaip per šimtmečius keitėsi Rygos veidas. Bene ryškiausias ir labiausiai Rygą iš kitų Baltijos miestų skiriantis architektūros stilius – Art Nouveau – pasižymi abstrakčiomis formomis ir puošniais ornamentais, tokiais kaip įvairūs augalai, mitiniai personažai ir gyvūnai. Šio stiliaus pastatai sudaro net 40 proc. centrinės Rygos architektūros, todėl lankytojai čia neabejotinai patirs didžiulį estetinį malonumą.

Latvijos virtuvė

Latvijos virtuvė yra patyrusi daugelio tautų įtaką ir ne itin skiriasi nuo kaimyninių šalių virtuvės, tačiau keletas patiekalų tikrai gali vadintis išskirtinai latviškais.

  • Salotos rassols – gaminamos iš bulvių, mėsos, silkės, obuolių ir marinuotų agurkų bei gardinamos garstyčių ir grietinės padažu.
  • Latviškas varškės sūris – tradiciškai gaminamas iš varškės, pieno, sviesto, kiaušinių, kmynų ir druskos.
  • Sriuba skābputra – soti ir labai šildanti pieniška kruopų sriuba.

Rygos kainos

Autobuso bilietas iš Vilniaus į Rygą kainuoja maždaug 15 Eur, pietūs restorane prasideda nuo 10 Eur, o apsilankymas Latvijos nacionaliniame istorijos muziejuje atsieis maždaug 4 Eur, studentams – perpus pigiau.

Vakarų Vokietijos pasididžiavimas – Kelnas

Kelnas – ketvirtas didžiausias Vokietijos miestas, įsikūręs prie Reino upės. Šis miestas nuo seno buvo kultūros, mokslo ir meno centras, kuriame intensyvus intelektualinis gyvenimas verda iki šiol.

Akinanti architektūros didybė ir spindesys

Pagrindinis ir įspūdingiausias Kelno architektūrinis paminklas – žymioji Kelno katedra, kurios statybos truko daugiau nei 600 metų. Tai bene ryškiausias gotikos stiliaus pavyzdys: lotyniškojo kryžiaus formos šventykla dekoruota įvairiausiomis skulptūromis ir ornamentais, o smailūs katedros bokšteliai matomi net iš tolo. Pigūs skrydžiai į Kelną suteiks galimybę išvysti ir šio miesto universitetą – didžiausią Vokietijos aukštąją mokyklą ir vieną iš seniausių universitetų Europoje.

---

<<<