Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Palanga  Londonas

Londonas – įvairioms progoms

Pigūs skrydžiai vėl ir vėl kviečia į Londoną! Miestas, kuriame telpa visas pasaulis. Jis kaskart žada naujus įspūdžius, primena apie čia gyvenančius puikius žmones ir ragina atrasti šį tą naujo britų kultūroje. >>>

Londonas – įvairioms progoms

Pigūs skrydžiai vėl ir vėl kviečia į Londoną! Miestas, kuriame telpa visas pasaulis. Jis kaskart žada naujus įspūdžius, primena apie čia gyvenančius puikius žmones ir ragina atrasti šį tą naujo britų kultūroje.

Atraskite Londoną iš naujo

Ieškokite pigių lėktuvų bilietų ir keliaukite pamatyti dar daugiau pasaulinio garso objektų Londone!

 • Kew Gardens į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įrašyti dėl didžiausios ir įvairiausios augalų kolekcijos pasaulyje. Pabaigus atnaujinimo darbus, botanikos sodai visuomenei bus atviri šiais metais.
 • Viktorijos ir Alberto muziejus (trump. V&A) yra didžiausias meno ir dizaino muziejus pasaulyje. Įspūdingos kolekcijos dydis bei įvairovė atskleidžia žmogaus kūrybiškumą.
 • Hampstead Heath yra viena iš populiariausių žaliųjų vietų Londone. Vos už 6 km nuo Trafalgaro aikštės nutolusiame parke yra zoologijos sodas, 3 tvenkiniai ir baseinas, kurie skirti maudytis.

<<<

Kur pigiai pavalgyti Londone?

Rekomenduojame 3 vietas, kuriose Londone pavalgysite pigiai ir skaniai:

 1. Franco Manca picų iš saldžiosios tešlos, kainos prasideda nuo 5 Eur. Klientai giria firminę picą su čioriso dešra.
 2. Garsiame Brick Lane turguje užsukite į Beigel Bake. Beigelis su jautiena ir garstyčiomis čia kainuoja 4 Eur. Beje, beigelių kepykla dirba visą parą, 7 dienas per savaitę.
 3. Seniausiame Londono Borough turguje ieškokite Bread Ahead kepyklėlės. Verta paragauti milžiniškų, įvairiausių skonių spurgų, kurių viena kainuoja apie 3 Eur. >>>

Kur pigiai pavalgyti Londone?

Rekomenduojame 3 vietas, kuriose Londone pavalgysite pigiai ir skaniai:

 1. Franco Manca picų iš saldžiosios tešlos, kainos prasideda nuo 5 Eur. Klientai giria firminę picą su čioriso dešra.
 2. Garsiame Brick Lane turguje užsukite į Beigel Bake. Beigelis su jautiena ir garstyčiomis čia kainuoja 4 Eur. Beje, beigelių kepykla dirba visą parą, 7 dienas per savaitę.
 3. Seniausiame Londono Borough turguje ieškokite Bread Ahead kepyklėlės. Verta paragauti milžiniškų, įvairiausių skonių spurgų, kurių viena kainuoja apie 3 Eur.

Kainos Londone

Nakvynės kaina nakčiai prasideda nuo 18 Eur, važiavimo metro ir autobusu kainos priklauso nuo kelionės trukmės ir miesto zonos, kurioje keliaujate. Važiavimo kainos į vieną pusę varijuoja vidutiniškai nuo 2 iki 5 Eur.

Palanga – amžinų atostogų sostinė

Palangą būtų galima pavadinti Lietuvos atostogų ir poilsio meka. Lietuvos gyventojams Palanga asocijuojasi su vasara, Baltijos pajūriu ir judria Basanavičiaus gatve, tačiau šis poilsio miestas yra kur kas daugiau! Atraskite Palangą visais metų laikais.

Lankytinos vietos Palangoje

Nedideliame pajūrio mieste gyvena tik apie 15 tūkst. gyventojų. Vasarą turistai į Palangą plūsta ne tik iš visos Lietuvos, bet ir pasaulio.

 • Gintaro muziejus įkurtas prabangiame buvusiame grafo Felikso Tiškevičiaus vasarnamyje. Apžiūrėkite vieną iš turtingiausių ir įdomiausių gintaro inkliuzų kolekcijų pasaulyje.
 • Iliuzijų namas Eureka pilnas įdomybių! Užeikite į atvirkščią, visatos ar veidrodžių labirinto kambarius, įminkite dar daugiau šio magiško namo paslapčių.
 • Nuo Birutės kalno, esančio netoli Gintaro muziejaus, atsiveria nuostabi panorama į jūrą.

Kur skaniai pavalgyti Palangoje?

Daugiausia pramogų, kavinių, restoranų ir barų Palangoje susitelkę pagrindinėje Basanavičiaus gatvėje:

 • Kavinė-baras pavadintas 1925 siūlo platų salotų, užkandžių, karštųjų patiekalų, sriubų, desertų ir lietuviškų valgių pasirinkimą.
 • Savitarnos kavinėje Cepeliniškės galima pigiai pavalgyti ne tik cepelinų, bet ir kitų tradicinių lietuviškų patiekalų. Kavinės meniu: karbonadas, guliašas, balandėliai, įvairios sriubos, lietiniai ir kt. patiekalai.
 • Café bandukė miesto svečius kviečia pasilepinti kava ir šviežiai keptomis bandelėmis.

Kainos Palangoje

Nors lietuviams kainos Palangoje dažnai pasirodo didelės, užsienio svečiai tomis pačiomis kainomis džiaugiasi. Vasarą pagrindinis patiekalas restorane kainuoja apie 6 Eur, gira apie 1 Eur, o puodelis kavos keletą eurų.

---

<<<