Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Palanga  Kopenhaga

Ko paragauti Kopenhagoje?

Vienas populiariausių daniškų patiekalų – tradicinis sumuštinis smørrebrød, gaminamas iš juodos duonos, žuvies arba mėsos ir šviežių daržovių. Danai šį sumuštinį mėgsta valgyti kaip greitą užkandį, kurį labai paprasta pasigaminti namuose ar tiesiog >>>

Ko paragauti Kopenhagoje?

Vienas populiariausių daniškų patiekalų – tradicinis sumuštinis smørrebrød, gaminamas iš juodos duonos, žuvies arba mėsos ir šviežių daržovių. Danai šį sumuštinį mėgsta valgyti kaip greitą užkandį, kurį labai paprasta pasigaminti namuose ar tiesiog greitai pagriebti vienoje iš Kopenhagos kavinukių. Frikadeller – tai Danijoje itin mėgstami mėsos kukuliai, dažniausiai gaminami iš kiaulienos ir patiekiami su virtomis bulvėmis ir šviežiomis daržovėmis.

<<<

Palanga – vasaros linksmybių sostinė

Palanga – miestas prie Baltijos jūros, vasarą tampantis saulės vonių ir smagių maudynių ištroškusių poilsiautojų traukos centru. Šiame mieste populiaru praleisti ir kelias laisvas dienas ar ilgesnes atostogas, o smagių užsiėmimų Palangoje tikrai ras visa šeima!

Palangos gintaro muziejus – Baltijos aukso šventovė

Įkurtas 1963 m. Palangos gintaro muziejus yra vienas lankomiausių muziejų Lietuvoje, kuriame saugoma apie 30 000 įvairių eksponatų. Šiame muziejuje galėsite sužinoti, kaip gintaras susidarė, kaip vyksta jo gavyba ir apdirbimas, taip pat lankytojams siūloma pasivaikščioti po muziejų supantį Palangos botanikos parką – pagrįstai laikomą vienu gražiausių ir turtingiausių Lietuvos parkų. >>>

Palanga – vasaros linksmybių sostinė

Palanga – miestas prie Baltijos jūros, vasarą tampantis saulės vonių ir smagių maudynių ištroškusių poilsiautojų traukos centru. Šiame mieste populiaru praleisti ir kelias laisvas dienas ar ilgesnes atostogas, o smagių užsiėmimų Palangoje tikrai ras visa šeima!

Palangos gintaro muziejus – Baltijos aukso šventovė

Įkurtas 1963 m. Palangos gintaro muziejus yra vienas lankomiausių muziejų Lietuvoje, kuriame saugoma apie 30 000 įvairių eksponatų. Šiame muziejuje galėsite sužinoti, kaip gintaras susidarė, kaip vyksta jo gavyba ir apdirbimas, taip pat lankytojams siūloma pasivaikščioti po muziejų supantį Palangos botanikos parką – pagrįstai laikomą vienu gražiausių ir turtingiausių Lietuvos parkų.

Poilsis ir kūnui, ir sielai

Palanga garsėja visą naktį trunkančiomis pramogomis ir nenutylančia garsia muzika, tačiau atokiau nuo pagrindinių žmonių susibūrimo vietų lankytojai gali mėgautis ramiais pasivaikščiojimais Palangos pušynuose, klausytis Baltijos jūros ošimo ir gėrėtis nuostabiais gamtos vaizdais. Palangoje yra įsikūrę daug reabilitacijos ir sveikatingumo centrų, kuriuose galėsite atgauti jėgas ir bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius.

Kur pavalgyti Palangoje?

Vasarą Palangoje veikia daugybė kavinių ir restoranų, siūlančių tiek greitai užkąsti, tiek pasimėgauti ilga ir jaukia vakariene. Vienas geriausiai vertinamų Palangos restoranų „Palanga“  – tai vieta, kurioje galėsite paragauti puikių gurmaniškų patiekalų ir nuostabaus vyno, o pro restorano langus bus matyti pušyno vaizdai.

Kopenhaga – laimingų žmonių sostinė

Danija dažnai vadinama laimingiausia valstybe pasaulyje, tad nenuostabu, kad šios šalies sostinėje Kopenhagoje gyvenimas tiesiog verda nuotaikingu šurmuliu. Čia kasdien vyksta įvairūs miesto renginiai, įrengta daugybė modernių vietų linksmai praleisti laiką su draugais ar šeima, o patogi infrastruktūra leidžia greitai pasiekti bet kurį miesto tašką tiesiog dviračiu. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą – puiki galimybė pamatyti gyvybingąją ir įvairiaspalvę Danijos sostinę!

Lankytinos Kopenhagos vietos

Bene žymiausias Kopenhagos objektas – undinėlės skulptūra. Tai H. K. Anderseno pasakos apie undinę pagrindinės veikėjos įkvėptas kūrinys, kurį kasmet aplanko daugybė turistų iš viso pasaulio. Nacionaliniame Danijos muziejuje galėsite apžiūrėti daugybę įdomių eksponatų, susijusių su Danijos istorija ir kultūra, o Kopenhagos botanikos sode susipažinsite su unikaliomis augalų rūšimis. Lėktuvų bilietų į Kopenhagą lengvai rasite už patrauklią kainą, tad nepraleiskite progos apsilankyti žaviojoje Danijos sostinėje!

---

<<<