Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Eindhovenas

Eindhovenas – modernus dizainas ir istorija

Eindhovenas – miestas, kuris visus žavi išskirtinai modernaus dizaino ir stulbinančiai gilios istorijos deriniu. Dieną užburia jaukiai ramus šurmulys, o vakarais gatvės atgyja: tiek parkai, tiek barai prisipildo juoko ir kalbų. Taigi lėktuvų bilietai į nedidelį >>>

Eindhovenas – modernus dizainas ir istorija

Eindhovenas – miestas, kuris visus žavi išskirtinai modernaus dizaino ir stulbinančiai gilios istorijos deriniu. Dieną užburia jaukiai ramus šurmulys, o vakarais gatvės atgyja: tiek parkai, tiek barai prisipildo juoko ir kalbų. Taigi lėktuvų bilietai į nedidelį pietų Olandijos miestelį – puikus pasirinkimas savaitgalio atostogoms.

Ką aplankyti Eindhovene?

Miesto išskirtinumas – modernūs pastatai ir skulptūros. Taigi apsilankyti bent keliose pasaulinio lygio populiarumo vietose privalo kiekvienas. Svarbiausia yra spėti pasinaudoti pigių skrydžių galimybėmis į šį miestą. Top 3 muziejų sąrašas, kuriuose atskleidžiama šio miesto modernumas: Philips, DAF ir Van Abbemuseum muziejai.

 • Philips lempučių muziejus. Philips lemputes žino kiekvienas. Tad dabar yra puiki galimybė iš arti susipažinti su tuo, kaip jas gamina, ir visa jų istorija.
 • DAF muziejus. Automobiliai gal žavi ir ne kiekvieną. Bet pasigrožėti unikalaus dizaino vienetiniais modeliais – puiki patirtis ir paprastiems žmonėms.
 • Van Abbemeuseum. Vien jau pastato išorinis vaizdas traukia akį, o ką jau kalbėti apie jo viduje esančią parodą, kurioje rasite net 2 700 meno pavyzdžius.

<<<

Olandų virtuvė ne vien tik sūris ir alus

Nenuostabu, jog, išgirdus Olandijos šalies pavadinimą, iškart kyla olandiško sūrio asociacija. Taigi ši šalis pasižymi didžiule šio produkto įvairove, tačiau, atvykus čia, verta paragauti ir jūros gėrybių bei mėsos patiekalų.
Rekomenduojami patiekalai:

 • Erwtensoep – žirnių ir kumpio sriuba;
 • Hutspot – grūsta bulvių košė su morkomis ir svogūnais;
 • Gerookte paling – rūkytas ungurys. >>>

Olandų virtuvė ne vien tik sūris ir alus

Nenuostabu, jog, išgirdus Olandijos šalies pavadinimą, iškart kyla olandiško sūrio asociacija. Taigi ši šalis pasižymi didžiule šio produkto įvairove, tačiau, atvykus čia, verta paragauti ir jūros gėrybių bei mėsos patiekalų.
Rekomenduojami patiekalai:

 • Erwtensoep – žirnių ir kumpio sriuba;
 • Hutspot – grūsta bulvių košė su morkomis ir svogūnais;
 • Gerookte paling – rūkytas ungurys.

Gurmaniškos lauktuvės – puikus pasirinkimas

Didžiausia dilema, kylanti dažnam turistui, – kuo gi nustebinti draugus ir artimuosius? Olandijoje tai nėra problema, nes gurmaniškų skanėstų čia į valias. Sūris – vienas iš populiariausių pasirinkimų, nes jo galima rasti visur ir įvairių rūšių.
Taip pat rekomenduojami ir senoviniai vafliai, pertepti sirupu. Tai yra tradicinis olandų delikatesas.

Kaunas – autentiškos puošmenos

Ne paslaptis, kad Lietuvos sostinė yra Vilnius. Miestas, kuriame telpa tiek istorijos labirintai, tiek kultūrinis paveldas. Tačiau jam nė kiek nenusileidžia ir Lietuvos viduryje besipuikuojantis antras pagal dydį miestas Kaunas. Tai yra miestas su vis dar nesenstančiomis ir jau ne pirmą dešimtmetį skaičiuojančiomis vietomis Laisvės alėjoje ir senamiestyje. Įsigykite lėktuvų bilietus ir mėgaukitės neįtikėtina atmosfera!

Autentikos lobynas

Keliaujant po miestus ir miestelius, svarbiausias tikslas yra noras, kuo geriau pažinti šalį, jos tradicijas ir istoriją. Koks geriausias būdas tai padaryti? Žinoma, lankytis autentiškumą išsaugojusiose vietose!  Kokie tai yra objektai?

 • Spurginė. Jaukioje, mažoje ir nuo 1970 metų visiškai nepakitusioje spurginėje lankosi įvairiausi lankytojai, nuo močiutės iki jaunuolio. O čia gyvenantys žmonės šią kavinę vadina „prisiminimų banku“.
 • Kauno rotušė – kitaip dar vadinama Kauno širdimi arba baltąja gulbe. Tai yra gyva miesto istorija. Anksčiau čia veikdavo turgus, vyko mugės ir įvairios iškilmės. Taip pat buvo skelbiami teismo nuosprendžiai, o dabar vis dar minimi svarbūs miesto renginiai ir registruojamos santuokos.

Skonių sūkuryje

Vaikščiodami miesto centro gatvėmis, tikrai susigundysite užsukti bent į vieną iš čia esančių kavinių ar restoranų. O atsivertę meniu, ieškosite kažko paprasto, bet kartu ypač skanaus. Štai keletas vietų, į kurias užsukę, tikrai neapsigausite!

 • Talutti kviečia paragauti įvairių Pasaulio šalių virtuvių šedevrų, nuo sočių pusryčių iki gurmaniškos vakarienės!
 • Pas Stanley – Kauno senamiesčio centras! Jauki ir spalvinga aplinka bei patogios sofos. Meniu sudarytas taip, jog patiktų tiek mažiems, tiek dideliems, tiek eiliniam pakeleiviui, tiek tikram ekspertui!

Sporto entuziastams Žalgirio arena

Kuo dar garsus Kaunas? Juk tai yra krepšinio sostinė! Prisiekę sporto entuziastai tikrai yra girdėję apie garsią Žalgirio krepšinio komandą. Tad lankantis Kaune verta patikrinti artėjančių renginių kalendorių. Juk tikrai visiems pavyks apsilankyti ir pajusti tikrą arenos atmosferą šūkaujant ištikimiausiems gerbėjams!

---

<<<