Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Covid-19 ir neeilinė judėjimo situacija Lietuvoje bei pasaulyje

- 2020-03-12 dienos Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas priėmė sprendimą „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“ Nr. V-344, kuriuo visiems Lietuvos Respublikos piliečiams primygtinai rekomendavo nutraukti ir atidėti visas keliones ir iki 2020 m. balandžio 14 d. nevykti į visas užsienio valstybes.

- 2020-03-13 dieną Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas priėmė sprendimą Nr. V-367 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, kuriuo įpareigojo Lietuvos Respublikos piliečius nutraukti keliones į paveiktas valstybes ir teritorijas.

- 2020-03-14 dieną LR Vyriausybė priėmė nutarimą Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, kuriuo uždraudė Lietuvos Respublikos piliečiams išvykti iš Lietuvos Respublikos, išskyrus atvejus, kai jie grįžta į savo gyvenamąją vietą, vyksta į savo darbo vietą, taip pat Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadovo ar jo įgalioto asmens leidimu.

- 2020-03-16 dieną Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas priėmė sprendimą Nr. V-375 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, kuriame LR užsienio reikalų ministerija bei LR susisiekimo ministerija įpareigota pasirūpinti Lietuvos Respublikos piliečių, deklaravusių savo nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje, pargabenimu iš užsienio valstybių.

- 2020-03-25 LR Vyriausybės nutarimu karantinas Lietuvos Respublikoje pratęsiamas iki 2020-04-13 imtinai. 

- 2020-04-09 LR Vyriausybės nutarimu karantinas Lietuvos Respublikoje pratęsiamas iki 2020-04-27 imtinai.

- Europos Komisija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių iki 2020-05-15.

 

Skrendu.lt informacija dėl lėktuvo bilietų keitimo/grąžinimo Covid-19 situacijoje 

Tiek mūsų bendrovės, tiek oro linijų vardu nuoširdžiai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, puikiai suvokiame, kad dėl įvykusios pandemijos tiek keleiviai, tiek turizmo verslo subjektai susiduria su itin didelio masto iššūkiais. Nepriklausomai nuo to, dedame maksimalias pastangas stengdamiesi administruoti prašymus, pildyti oro linijų formas, vykdyti keitimus ir grąžinimus pagal konkrečias keleivių situacijas. Tenka pripažinti, kad dėl ne iki galo išanalizuoto pandemijos reiškinio ekonominių ir teisinių aspektų ir jo santykio su ypatingomis bei nenugalimos jėgos aplinkybėmis, faktiniai skrydžio vykdytojai iš esmės laikosi išimtinės tvarkos taikymo pozicijos dėl sumokėtų pinigų už lėktuvo bilietus, grąžinimo. Komunikacijos terminai yra ilgesni nei įprastai. Tai pirmoji tokio masto krizė profesionalaus turizmo ir civilinės aviacijos istorijoje.

Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad Skrendu.lt (Baltic Tours Group, UAB) yra oro transporto bilietų pardavėjas (tarpininkas), kuris nėra oro vežėjas (oro linijos) ir kuris tarpininkauja, kad būtų sudaryta keleivio vežimo sutartis tarp keleivio ir oro linijų. Tokiu būdu, sprendimą dėl Jūsų reikalavimų įvykdymo gali priimti tik skrydžio organizatorius (oro linijos).

Užklausas prašome siųsti info@skrendu.lt nurodant užsakymo numerį.

Atsakome visiems, tik lėčiau nei įprastai.

Tikimės Jūsų supratimo šiuo ypatingu laikotarpiu. 

Dalinamės viešu Skrendu.lt komandos laišku dėl COVID-19.

Kodėl man teks palaukti grąžinamos įmokos už turizmo paslaugas? Skaitykite čia >>