Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Sofija

Vilnius – senasis Pabaltijo perlas

Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, vis labiau lankomas pasaulio turistų. Vilniaus senamiestis žavi siauromis gatvelėmis, unikaliais architektūros paminklais, taip pat jaukiais skverais ir aikštėmis, viliojančiomis ramiai praleisti kelias laisvas minutes. Šis miestas gražėja ir modernėja tiesiog akyse, tad aplankyti jį tikrai verta! >>>

Vilnius – senasis Pabaltijo perlas

Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, vis labiau lankomas pasaulio turistų. Vilniaus senamiestis žavi siauromis gatvelėmis, unikaliais architektūros paminklais, taip pat jaukiais skverais ir aikštėmis, viliojančiomis ramiai praleisti kelias laisvas minutes. Šis miestas gražėja ir modernėja tiesiog akyse, tad aplankyti jį tikrai verta!

Ką pamatyti Vilniuje?

Vilniuje lankytojams siūloma pasivaikščioti po senamiestį ir apžiūrėti Šv. Onos bažnyčią, kadaise sužavėjusią net patį Napoleoną Bonapartą, Vilniaus arkikatedrą ir Gedimino pilį, taip pat Trijų Kryžių kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama. Vilniečių ir miesto svečių itin mėgstama vieta – Bernardinų sodas – pačioje miesto širdyje esanti gamtos oazė leidžia pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti ramiu pasivaikščiojimu klausantis upės čiurlenimo.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Populiarūs Vilniaus restoranai

Esate meksikietiškos virtuvės mėgėjas? Tuomet užsukite į Vilniaus senamiestyje įsikūrusį restoraną „Sofa de Pancho“ – čia turėsite galimybę paragauti iš aukščiausios kokybės produktų gaminamų patiekalų ir tikros meksikietiškos tekilos. Restoranas „Mykolo 4“ siūlo susipažinti su tradicine lietuvių virtuve ir pasimėgauti išskirtine restorano aplinka.

Įsimintina viešnagė Sofijoje

Sofija – Bulgarijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, garsėjantis ilgus šimtmečius menančia istorija ir žavintis įvairiaspalve kultūra. Kartu  tai itin greitai modernėjantis miestas, kuriame rasite prabangių viešbučių ir restoranų, didelių prekybos centrų, o kainos Sofijoje tikrai neišgąsdins. Pigūs skrydžiai į Sofiją – puikus savaitgalio pasirinkimas! >>>