Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Miunchenas

Miunchenas – tiek istorijos, tiek pramogų mėgėjams

Esate BMW prekės ženklo gerbėjas? O gal norite daugybės naujų pramogų arba dar daugiau istorinių žinių? Naudokitės pigių skrydžių pasiūlymais ir griebkite lėktuvų bilietus! Miunchenas – didžiausias pietų Vokietijos miestas laukia visų! >>>

Miunchenas – tiek istorijos, tiek pramogų mėgėjams

Esate BMW prekės ženklo gerbėjas? O gal norite daugybės naujų pramogų arba dar daugiau istorinių žinių? Naudokitės pigių skrydžių pasiūlymais ir griebkite lėktuvų bilietus! Miunchenas – didžiausias pietų Vokietijos miestas laukia visų!

Nuo karalių rūmų iki milžiniškų parkų

Esate ką nors girdėję apie Nymphenburgo rūmus? O ar lankėtės išskirtiniame BMW automobilių muziejuje? Ne? Tai laikas suskubti!

  • Nymphenburgo rūmai – banketų salės, karietų ir įvairios kitos ekspozicijos. O kur dar gamtos istorijos ir mokslo muziejus!
  • BMW muziejus – tikras rojus šio prekės ženklo gerbėjams! Tai yra puiki galimybė susipažinti su pasaulinio garso įmonės veikla bei istorija.
  • Olimpinis parkas – 1972 m. olimpinių žaidynių pažiba: ledo arenos, stadionų ir televizijos bokšto kompleksas.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Tradicija – Oktoberfestas

Tikrai daugelis yra girdėjęs bent vieną žodį apie spalio pradžioje miestą drebinantį alaus festivalį. Oktoberfestas – spalio festivalis. Būtent taip ir pavadinta ši pramoga, per kurią vidutiniškai 6 milijonai lankytojų išgeria apie 5 milijonus litrų alaus. Ne veltui Miunchenas vadinamas alaus šalimi. Čia daug užeigų, kur gali pasivaišinti įvairių skonių gėrimais, drebina naktinis gyvenimas.

Lauktuvės iš Bavarijos miesto

Skirtingi skoniai – skirtingos dovanos:

  • Vieniem – firminis BMW ženkliukas ar alaus bokalas.
  • Smaližiams – saldžiausi Dallmayr gardumynai.
  • Gurmanams – išskirtinio skonio dešros. >>>