Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Londonas

Žadą atimanti kelionė į Londoną

Laisvas, atviras, turtingas dėl kultūros ir tradicijų Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jei norite geriau pažinti ir ištyrinėti šį monarchų miestą, garsėjantį nemokamais >>>

Žadą atimanti kelionė į Londoną

Laisvas, atviras, turtingas dėl kultūros ir tradicijų Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jei norite geriau pažinti ir ištyrinėti šį monarchų miestą, garsėjantį nemokamais pasaulinio garso muziejais, karališkais parkais bei didingais architektūros paminklais, čia turėsite atvykti ne kartą.

Top lankytinos vietos Londone

Šiandien mes galime keliauti ten, kur norime, o itin pigūs skrydžiai leidžia rinktis, kaip norime praleisti savo laisvalaikį dar sėkmingiau, pvz., savaitgalis Palangoje ar pažintis su nauja kultūra.

  • Natural History Museum apžiūrėkite rečiausių gyvūnų bei gamtos egzempliorių kolekcijas. Puošnioje gamtos katedroje išvysite Č. Darvino aštuonkojį, mėnulio uolieną, dinozauro, mėlynojo banginio skeletus.
  • Didžiausiame Londone Hyde park’e žmonės plaukioja, iriasi valtimi, jodinėja, skelbia savo tiesas Speaker’s Corner skvere.
  • XIX amžiuje pastatytas pakeliamas Tauerio tiltas yra vienas iš atpažįstamiausių Londono simbolių.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ką ragauti Londone?

Multikultūrinis miestas vaišina įvairiausiais pasaulio skoniais, tačiau viešėdami Londone išsirinkite ir šį tą tradicinio.

  • Populiarų Fish & Chips sudaro žuvis ir skrudintos bulvytės. Darbo klasės pamėgtas patiekalas tapo vienu iš mėgstamiausių visoje šalyje. Sakoma, kad Rock & Sole Plaice užeigoje Fish & Chips – vieni iš geriausių.
  • Paprastai į English breakfast komplektą įeina keptas kiaušinis, dešrelė ar šoninė, kepti pomidorai, pupelės ir paskrudinta duonelė. Bet skirtingose vietose deriniai skiriasi. >>>

Mūsų partneriai

Bendraukime

Facebook Instagram linkedin

Kontaktai

Vašingtono a. 1, Vilnius
+370 5 2080000
[email protected]
I - V 8:00 - 18:00

Stipriausi Lietuvoje 2022
Top įmonėSkrendu.lt – tai patogi pigių skrydžių paieškos platforma keliautojams, ieškantiems geriausių skrydžių pasiūlymų ir nepakartojamų patirčių. Esame pasiruošę išklausyti tavo kelionių troškimus bei pasakojimus, o išklausę – įgyvendinti! Dabar - ypatingai palankus metas skrydžiams lėktuvu!

Skrendu.lt siūlo krypčių bei avialinijų įvairovę: čia rasi paskutinės minutės lėktuvų bilietus, pigius skrydžius į šalis už Atlanto, patogias keliones lėktuvu į Aziją bei, ko gero, geriausius pasiūlymus lėktuvo bilietams kelionei po Europą! Kompetentingų Skrendu.lt profesionalų komanda užtikrins, jog tave pasiektų pigiausi lėktuvų bilietai bei pasirūpins skrydžio patogumu! Su Skrendu.lt pagalba pigūs skrydžiai bei jų paieška taps tavo maloniu hobiu!

Mes - riteriai, šuoliuojantys debesų ruožais, kovojantys su negandom ir rutina, vėtrom ir pūgomis, mintimis - kiekvienam lėktuve, kur į atostogas įsiruošia dar tuščiomis nuotykių kišenėmis skrendantys keleiviai! Paskambink, jeigu tave domina lėktuvų bilietai į skrydį, kur šypsenas nemokamai dalina +370 5 2080000, parašyk, jeigu kelionės metu nesinori nešioti skydo nuo rūpesčių ant kupros [email protected]. Gaudyk kelionę su entuziazmu ir nedvejok - nelauk, kol tavo kėdę lėktuve užims kitas!

© 2023 Baltic Tours Group, UAB Tel. +370 5 2080000, [email protected] Visos teisės saugomos