Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Dublinas

Dublinas – miestas, prikaustantis kiekvieno turisto dėmesį!

Tai yra daugiausiai nacionalinių muziejų ir meno galerijų turintis miestas. Jis yra ne tik jaukus, bet ir žavi savo gamta ir naktiniu gyvenimu. Pigūs skrydžiai – išskirtinė galimybė čia nuvykti ir pajusti airišką dvasią. >>>

Dublinas – miestas, prikaustantis kiekvieno turisto dėmesį!

Tai yra daugiausiai nacionalinių muziejų ir meno galerijų turintis miestas. Jis yra ne tik jaukus, bet ir žavi savo gamta ir naktiniu gyvenimu. Pigūs skrydžiai – išskirtinė galimybė čia nuvykti ir pajusti airišką dvasią.

Dublinas yra kultūros ir mokslo centras

Lėktuvų bilietai į vieną iš žavingiausių Europos miestų kviečia pažinti vikingų įkurtą, istoriniu ir kultūriniu paveldu pasižymintį miestą. Išskiriame vietas, kuriose galite pajusti šio miesto istoriją:

  • Trinity College – tai geriausias Airijos universitetas ir įspūdingas pastatas.
  • Chester Beatty biblioteka – Dublino pilyje esantys Alfredo Česterio išskirtiniai knygų lobynai.
  • Nacionalinė galerija – čia pamatysite geriausias Airijos klasikinio ir modernaus meno kolekcijas.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Dublinas – barų miestas!

Šio miesto barai yra vieni iš pagrindinių vietinių bei turistų lankytinų vietų. Kadangi čia įsikūrusi Guinness alaus darykla, kiekvienas baras siūlo šviežiausią ir patį tikriausią šio gamyklos alų. Apsilankykite viename iš jų ir pajuskite dublinietišką dvasią:

  • Seniausi barai Airijoje: The Brazen Head ir Merchant’s Quay.
  • Oliver St. John Gogarty's Pub ir Temple Bar Pub baruose rasite tradicinį airišką maistą ir gyvą muziką. >>>

Mūsų partneriai

Kontaktai

Vašingtono a. 1, Vilnius
+370 5 2080000
uzsakymai@skrendu.lt
I - V 8:00 - 18:00

Skambučiai priimami:
I - V 8:00 - 20:00
VI - VII 10:00 - 18:00

Bendraukime

Facebook Instagram pinterest linkedin

Skrendu.lt – tai patogi pigių skrydžių paieškos platforma keliautojams, ieškantiems geriausių skrydžių pasiūlymų ir nepakartojamų patirčių. Esame pasiruošę išklausyti tavo kelionių troškimus bei pasakojimus, o išklausę – įgyvendinti! Dabar - ypatingai palankus metas skrydžiams lėktuvu!

Skrendu.lt siūlo krypčių bei avialinijų įvairovę: čia rasi paskutinės minutės lėktuvų bilietus, pigius skrydžius į šalis už Atlanto, patogias keliones lėktuvu į Aziją bei, ko gero, geriausius pasiūlymus lėktuvo bilietams kelionei po Europą! Kompetentingų Skrendu.lt profesionalų komanda užtikrins, jog tave pasiektų pigiausi lėktuvų bilietai bei pasirūpins skrydžio patogumu! Su Skrendu.lt pagalba pigūs skrydžiai bei jų paieška taps tavo maloniu hobiu!

Mes - riteriai, šuoliuojantys debesų ruožais, kovojantys su negandom ir rutina, vėtrom ir pūgomis, mintimis - kiekvienam lėktuve, kur į atostogas įsiruošia dar tuščiomis nuotykių kišenėmis skrendantys keleiviai! Paskambink, jeigu tave domina lėktuvų bilietai į skrydį, kur šypsenas nemokamai dalina +370 5 2080000, parašyk, jeigu kelionės metu nesinori nešioti skydo nuo rūpesčių ant kupros info@skrendu.lt. Gaudyk kelionę su entuziazmu ir nedvejok - nelauk, kol tavo kėdę lėktuve užims kitas!

© 2020 Baltic Tours Group, UAB Tel. +370 5 2080000, uzsakymai@skrendu.lt Visos teisės saugomos