Pigūs skrydžiai Berlynas  Vilnius

Vilnius atviras visiems!

2012 metais pradėtas projektas Friendly Vilnius siekia, kad Lietuvos sostinė taptų visiems atviras bei draugiškas miestas. Tad kviečiame įsigyti lėktuvo bilietus į Vilnių – miestą, kuris turi, ką pasiūlyti kiekvienam! >>>

Vilnius atviras visiems!

2012 metais pradėtas projektas Friendly Vilnius siekia, kad Lietuvos sostinė taptų visiems atviras bei draugiškas miestas. Tad kviečiame įsigyti lėktuvo bilietus į Vilnių – miestą, kuris turi, ką pasiūlyti kiekvienam!

Vilnius – draugiškas šeimai miestas!

Galvojate, kur būtų smagu visai šeimai? Vilniuje veiklos bei pramogų ras tiek dideli, tiek maži. Štai kelios idėjos:

  • Apsilankymas muziejuje. Manote, vaikams muziejai nė kiek neįdomūs? Apsilankę šiuose Vilniaus muziejuose, galvosite kitaip! Tiek mažuosius, tiek suaugusius jų svečius sudomins Žaislų muziejus, Energetikos ir technikos muziejus bei Pinigų muziejus.
  • Spektaklis teatre. Apsilankykite viename iš Vilniaus teatrų, skirtų įvairaus amžiaus žiūrovams. Tarp jų yra Keistuolių teatras, Raganiukės teatras ir Lėlių teatras. Bus ir vertinga, ir smagu!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Išskirtinė vakarienė Vilniuje

Dieną praleidus bepramogaujant, visiems norisi sočios vakarienės. Vilniuje rasite išskirtinai žavių vietų, stebinančių dėl savo pasiūlymų, kurie neištuštins piniginės!

  • Naujas, Meksikos ritmu besisukantis restoranas No Forks sužadins apetitą visiems, kurie negali gyventi be Pietų Amerikos virtuvės. Pačioje miesto širdyje įsikūręs restoranas išsiskiria dėl siūlomų grilio patiekalų.
  • Pasiilgote tradicinių patiekalų ar kartu su draugais iš užsienio norite paragauti lietuviškos virtuvės? Nedvejodami rinkitės Leičius – ten rasite visus pagrindinius lietuviškus patiekalus, o šalia – garsųjį Vilniaus senamiestį.

Vilnius – viena iš žaliausių Europos sostinių

Lietuvos sostinė dažnai vadinama žaliausia ir ne tik dėl daugybės visiems atvirų žalių erdvių. Į žaliausių Europos sostinių dvidešimtuką įtrauktas Vilnius gali pasigirti veiksmingomis pastangomis sumažinti oro bei aplinkos taršą. >>>